Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemi ile güneşten, kötü hava koşullarından, hırsızlardan korunmak amacıyla sizler için birebirdir.. Metalik bir renkte olan otomatik kepenklerin birden fazla  rengi ve çeşidi de sunulmaktadır. Teknoloji’yi yakından takip ederek sessiz, uzun ömürlü ve güvenliği arttırılmış otomatik kepenk üretilmektedir İhtiyaç halinde  istediğiniz  ölçülerde alüminyum esaslı otomatik kepenk hizmeti vermekteyiz. Her alanda konfor getiren teknolojinin endüstriyel alanda da hız ve pratiklik sağlamasının bir göstergesi olan otomatik kepenk sistemlerinin özelliklerine baktığımız zaman bu sistemlerin pratik kullanım olanağı sunmanın yanı sıra profesyonel biçimde  güvenlik sağlaması da büyük bir avantaj göstermektedir.

Kepenkler;

  • Mağaza Vitrinleri
  • Cam Dış Cepheler
  • Kapı Sistemleri
  • Garaj Kapısı
  • Depo Kapısı

Gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Otomatik kepenk sistemi ile güneşten, kötü hava koşullarından, hırsızlardan korunmak amacıyla sizler için birebirdir.. Metalik bir renkte olan otomatik kepenklerin birden fazla  rengi ve çeşidi de sunulmaktadır.

Kullanımı kolay ve güvenli olan otomatik kepenk sistemleri, dükkanların güvenliğini sağlayan en dayanıklı ve en eski sistemlerden bir tanesiri. Dünyanın her tarafında  kepenk sistemlerinin tercih edilmesi bunun bir örneğidir. Eski tip kepenk sistemlerindeki eksikliklerin giderilmesi ile birlikte yenilenen otomatik kepenk sistemleri geliştirilmiştir.

Eski tip kepenklerin neden olduğu ağır yük sorunu otomatik kepenklerle tamamen ortadan kaldırılmıştır. Uzaktan kontrol edilebilen motor sistemi sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Olası bir elektrik kesintisinde elle kontrol edilebilme imkanına da sahiptir

Otomatik kepenklerin ömürleri uzundur. Tercih edilmelerindeki en önemli sebep uzun yıllar güvenle kullanım imkanının olmasıdır. Üretiminden dolayı dışardan gelebilecek etkilerden hasar görmezler ve oldukça dayanıklıdırlar. Bu yüzden hiçbir sorun yaşanmadan kullanılmaları mümkün bir haldedir.

Otomatik kepenk sistemlerinde güvenlik oldukça  üst düzeydedir. Dışardan gelebilecek olabilecek  tehlikeleri yok edici bir özellikleri vardır. Eski tip kepenk sistemlerinde kilit kırılması gibi sorunlar, güvenlik konusunda sıkıntılar oluştururken, otomatik sistemlerde böyle sorunların  yaşanması mümkün olmamaktadır

Güvenlik ihtiyacı hissedilen her yerde kepenk sistemlerinin kullanımı sağlanabilir. Garaj giriş çıkışları, dükkanlar, kafeler, bahçeler, depolar, fabrikalar, inşaat alanları, üretim yerleri ve evlerin pencereleri gibi yerlerde  kepenk sistemlerinden yararlanabilirler.

Büyük sanayilerin girişlerinde denetim amaçlı olarak kullanılabilen kepenk sistemleri işyerlerinde güvenlik amacıyla da kullanılabilir. Aynı şekilde mağazaların camları ve giriş kısımlarında güvenlik ihtiyacı hissedildiği için otomatik kepenk sistemlerinden yana tercihini kullanabilirler.

Kalite

Faaliyet alanımızın her noktasında olmazsa olmaz unsur olarak kalite değerlerimizi, alternatif çözümler sunarak göstermekteyiz.

Çevre Bilinci

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak ürün ve hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hızlı Teslimat

Müşterilerimize belirtilen sürede ve koşullarda ürünlerimizi teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Yaptığımız işler “AltanlarAlüminyum”

Faaliyet Alanlarımız