Çeşitli kalınlık ve sertlik sınıflarında kullanılan galvaniz ve paslanmaz çelikler, kullanılacak alana özel hazırlanan tasarım çalışmalarıyla projelerinize özel olarak üretilmektedir.
Uzaktan kumanda veya anahtar kumanda sistemleri ile çalışabilmelerinin yanı sıra; manuel olarak da kontrol edilebilmektedirler. Kepenk sistemlerinde kullanılan motorlaruzun ömürlü ve bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan geniş lamel yüzeyi sayesinde, kepenk sistemlerinin üzerlerine reklam baskısı yapılması kolaylaştırılmıştır. Sağlam ve uzun ömürlü galvaniz kepenk sistemlerimiz, güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için günümüz teknolojisini kullanan son teknoloji ürünü ROLL-FORM makineleri ile üretilmektedir.
Hırsızlığa Karşı Güvenliğinizi Artırır.
Mağazanızı kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olmalı. Gözünüz arkada kalmamalı. Otomatik Kepenk Sistemleri size güvenlik beklentilerinizin karşılığığı fazlasıyla verir.
İşyerizin saygınlığını artırır.
Modern görüntüsü, üstün güvenliği ve estetik duruşuyla mağazanızın değeri artırabilir, işyerinizin prestij ve saygınlığına katma değer sağlayabilirsiniz. Otomatik Kepenk Sistemleriyle artık mağazalarınız daha değerlenecek.
Konforlu kullanım ve rahat kullanım özelliği sunar.
Kepenkinizin yağlanma zamanı mı geldi. İnerken zor iniyor çıkarken belinizi mi ağrıtıyor? Otomatik Kepenk Sistemleri size 21. yüzyıl teknolojisiyle uzaktan kumandalı kontrol imkanı ve bakım gerektirmeyen motorlu kepenk sistemlerini sunuyor.
Akşamları Mağazanızda Ürün Teşhir İmkanı Sağlar
Siz mağazanızdan ayrıldıktan sonra bile ürünlerinizi vitrininizde teşhire açık olabilir. Otomatik Kepenk sistemlerinde kullanılan gözlü lameller sayesinde bu mümkün. Hem güvenliğiniz korunsun, hem de ürünlerinizi teşhir olsun.
Kar ve Yağmura Karşı Vitrinlerinizi Korur
Otomatik Kepenk Sistemleri mağazanızın vitrinini yağmur, kar yada dolu gibi olumsuz durumlardan korur, içeriye yağmur ve toz gibi sızıntıların girmesine engel olur.
Kötü Niyetli İnsan ve Olaylara Karşı Mağazanızı Korur
Çevrenizde olan bitenler sizi de etkileyebilir. Yan komşuda yada önünüzdeki yolda yada başka yakın bir yerde meydana gelen olumsuz bir kaza veya olaydan etkilenmeden kurtulmanız Otomatik Kepenk Sistemleriyle mümkündür.