PVC Sürme Sistemleri Nedir?

katlanır / sürme kapılar çeşitlilikleri açısından etkileyicidir. Şeffaf geçişler veya gizli oda bölücüler olarak iç mekanlara vurgu katarlar ve dış mekana cömert hacimde çıkış yolları yaratırlar. Özellikleri, tasarım ve teknolojisi ile elbette en yüksek seviyededir ve dilediğiniz herşeyi size sunar.

Temel özellikler:

  • Geniş yelpazede şekil ve tasarımlar
  • Geniş cam alanları
  • Çalıştırması kolay
  • Yüksek yalıtım ve güvenlik teknolojisi
  • Özek harici ve dahili seriler
  • Schüco sistemleri dünyası ile uyumlu
  • Geniş yelpazede renk seçenekleri

PVC Pencerelerinizi temizlerken sıvı deterjanlar kullanılabilir. Beyaz bir bez yardımı ile contalara değdirmeden pencerelerinizi temizlemenizi öneriyoruz. Kesinlikle çamaşır suyu, tuz ruhu, toz deterjan tarzı temizleyiciler kullanmayınız. Bunlar PVC pencerenizin çizilmesine ve renginin bozulmasına sebebiyet verecektir. Bakım olarak aksesuarlarınızı 6 ayda bir ince makine yağı ile hareketli kısımlarını yağlamanız yeterli olacaktır.

Doğramaların sağlıklı kullanımı açısından PVC pencere ve kapılarınızın bakımı oldukça önemlidir. Özellikle kış aylarına girerken yalıtım açısından düzenli bakım yaptırmak gereklidir. Her yıl yapılan bakım, doğramanın kullanım ömrünü uzatmaktadır.
Tüm dünyada enerji ihtiyacı, nüfus artışı ve tüketime paralel olarak artmaktadır. Çok miktardaki enerji tüketimi nedeni ile doğal enerji kaynakları azalmakta dolayısı ile enerji maliyeti de yükselmektedir. Ülkemizde kullanılan enerjinin yüzde 32’si binalarda tüketilmektedir. Konutlarda tüketilen enerjinin büyük bir kısmının ısıtma ve soğutma amaçlı olması, binalarda ısı yalıtımı ile sağlanacak enerji tasarrufunun önemini vurgulamaktadır. Yapılardaki ısı kaybının, yüzde 28’i yeterli yalıtım özelliklerine sahip olmayan pencerelerden gerçekleşmektedir. Dolayısı ile pencereler, binayı sadece estetik olarak tamamlamak ile kalmaz, ısı ve ses yalıtımında da çok önemli rol oynamaktadır. Bir pencerenin termal yalıtımı pencereye ait U değeri (ısı iletim katsayısı) olarak ifade edilmektedir. U değeri yapı malzemesinin, ısıyı nasıl taşıdığını göstermektedir. Isı iletim katsayısının (U değeri) azalması, malzemenin ısıyı daha zor naklettiğini, dolayısı ile daha yalıtkan bir malzeme olduğunu ifade etmektedir.

Kalite

Faaliyet alanımızın her noktasında olmazsa olmaz unsur olarak kalite değerlerimizi, alternatif çözümler sunarak göstermekteyiz.

Çevre Bilinci

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak ürün ve hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hızlı Teslimat

Müşterilerimize belirtilen sürede ve koşullarda ürünlerimizi teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Yaptığımız işler “AltanlarAlüminyum”

Faaliyet Alanlarımız