Genel Özellikler

Pencere stor sinekliğin sava koşullarına dayanıklı fiberglass tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmenize gerek kalmaz. Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere uyumludur.

Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay stor sineklik tercih edilmektedir.

Opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile dikey stor sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra (frenleme) yukarıya doğru yavaşça açılır.

Sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu 42 mm. boyutlarındaki dayanıklı extrude alüminyum kutu gizler.

Stor sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez.

Teknik Özellikler

Dikey Stor Sineklik, pencerenizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir. Pencere Stor Sineklik Pencerenizde bulunan sinekliği açıp yan camların rahatça temizlenebilmesi kolaylığı sağlar. Pencere Stor Sineklik Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere; gerek montaj öncesi, gerek montajdan sonra mevcut herhangi bir pencereye kolaylıkla uygulanır.

Estetik ve kolay kullanımı bir araya getiren Pileli Sineklik sistemi Ürün Çeşitliliği( İnce Seri , Geniş Seri , ve İnce 90° , Geniş 90° ) İnce seri yanlızca 22mm genişliği sayesinde dar alanda en uygun çözümü sağlar .

Her türlü hava koşullarına dayanması için üretilen ve kullanılan polyester tül ile mıknatı ve kıl fitil ile tam izolasyon sağlar.