Genel Özellikler

Sinekliklerin raylar üzerinde rulmanlar ile açılıp kapatılmasının sağlandığı sistemlerdir. İçe ya da dışa doğru açılma imkânı olmayan pencere ve kapılarda sabit bir hatta bağlı kalıp, yatay bir çalışma düzenine sahip olduğundan büyük bir avantaj sunar. Sürgülü sineklikler aynı çalışma sistemine sahip kapı ve pencerelerde tam bir bütünlük sağlar. Çözüm odaklı bir yapıya sahiptir. Diğer modellerin kullanım açısından sorun oluşturabileceği yerlerde sürgülü sineklik sorun çözücü bir sistem olarak kullanılır.

Uygulandığı alanda daraltma yapamayacak, mekânlarda büyük bir hareket alanına ihtiyaç duymayacak, bulunduğu hat üzerinden ayrılmayacak en etkili modeldir. Plise sinekliğe çok benzese de en belirgin farklardan biri tül yapısıdır. Sürgülü sineklikte, plise sineklikteki zigzaglı tüle karşın genel olarak düz tül kullanılır.

PVC pencere ve kapılarda oldukça rahat uygulanmaktadır. Uygulandığı alanda kaba bir görüntü oluşturmadığından dolayı oldukça estetik bir görüntü katar. Monte edildiği yerden kolayca çıkartılabilir. Kapılarda kullanım alanı, pencerelere göre daha yoğundur. Dışa açılan kapılarda iç tarafa monte edilir.

Teknik Özellikler

-Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüller,
-Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yükseklik
-Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir
-Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir
-Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilir.
-Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.
-40 x15 mm.ve 10x28mm kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir,
-Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa`dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,
-Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.
-Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,
-Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,